Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení uplynulé sezóny

7. 12. 2012

Rok 2012 patřil pro oddíl PC Sokol Velim mezi ty vydařenější. Po pár letech stagnace se stabilizovala účast na trénincích a podařilo se nám uspořádat kompletní program velimských turnajů v pétanque. Nepříliš výraznou stopu jsme pak zanechali ve výsledkových listinách okruhu ČAPEK.

V přípravné fázi jsme navázali na osvědčený  koncept dvou tréninků během pracovního týdne od 17.30. Kromě stabilních členů oddílu se s velkou vervou do hry zapojili Vilda a Amy, kombinace sestav dubletů resp. tripletů pak občas oživili svou přítomností Mirka s Kačkou a hosté z Předhradí / Kulové osmy - Ferry, Olda, Eliška.

Domácí akce jsme odstartovali Nočními čarodějnicemi. Hrací systém v podobě supermele a pozdní příchod hrály do not Ferrymu, jenž byl na své prvenství náležitě hrdý. Zajímavostí Nočních čarodějnic byla účast několika hráčů z Číny. Cyrilometodějské koule se vyvedly pouze organizačně, po sportovní stránce přinesly neuvěřitelný a v budoucnu těžko opakovatelný vítězný hattrick dubletů ze Sokolče. Náš nejvýznamnější turnaj, Velimský Plížil, se nám podařilo uspořádat po dvouleté odmlce. Zásluhou tripletu ve složení Vojta, Vilda, Vláďa jsme trofej pro vítěze získali po delší době do svého držení. Závěrečný turnaj sezóny, přebor jednotlivců, opanoval Vojta.

Z nabídky "čapkovských turnajů" se naši zástupci zúčastnili pouze čtyř z nich: v Lipníku, Praze - Tróji, Poděbradech a Chrudimi. Dvakrát  (v Lipníku a Poděbradech) se do play-off podařilo postoupit dvojici Paša, Martin. Kromě oficiálních turnajů jsme rádi přijali pozvání na pétankové akce letos velmi aktivního klubu PCP Lipník a nově registrovaného oddílu PCFT Sokoleč.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář