Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční členská schůze 11/2014

26. 11. 2014

Dne 20.11.2014 se sešlo 14 hráčů velimského klubu, aby zhodnotili svoji činnost v uplynulé sezóně. Tři hráči byli omluveni. V 18 hodin se v restauraci Na hřišti hodnotilo plnění plánu činnosti, který jsme si schválili na loňské schůzi dne 4.11.2013. Uvítání provedl a schůzi řídil prezident Václav, jenž hodnotil bod po bodu. Uvedl, že díky všem členům se podařilo jednotlivé body splnit. V roce 2014 po zvolení nového vedení a změny působiště se zvýšila aktivita a zájem o hru.

  • Byl uspořádán 1. ročník Polabské ligy pétanque za účasti 6 klubů. Obsadili jsme 4. místo, když si v soutěži zahrálo 14 členů. Zapojení co nejširšího počtu hráčů bylo naším cílem i na úkor tabulkového postavení.
  • Výrazně se zlepšila naše účast na turnajích ČAPEK. Hráli jsme na 10 čapkovských turnajích, a to: 3x na turnajích PC Sokol Lipník, 1x na PCP Lipník, na MČR trojic v Praze - Tróji, MČR smíšených dvojic ve Vojnově Městci, Centrope cupu v Liblicích, ve Vrchlabí, Stolíně a Poděbradech.
  • Na turnajích spřátelených oddílů jsme hráli v Předhradí a Sokolči.
  • Uspořádali jsme 5 domácích turnajů - Velimské supermele, Velimský otvírák, Cyrilometodějské koule, Velim Open a Přebor jednotlivců.
  • Na propagaci pétanque se pracuje průběžně na webu, Rajčeti, ve Velimských novinách a na vývěsce v restauraci.
  • Podařilo se rozšířit naši členskou základnu v Čapku o dva hráče a další se zúčastňují turnajů a tréninků
  • Na hřišti FC Velim se podařilo za podpory Obecního úřadu Velim vybudovat nová hřiště. Nyní disponujeme 8 hřišti, z toho 2 jsou osvětlená. Při této příležitosti byli odměněni diplomy Aleš a Milan za vylepšení areálu.
  • Komunikace mezi hráči se výrazně zlepšila.
  • Tréninková činnost - proběhlo 58 tréninků (nepočítají se turnaje resp. zápasy PLP). Nejpilnější byli Hana (55 účastí), Václav (55), Milan (52), Pavel (48), Jiřka (43).

Svou zprávu pak přednesl hospodář klubu Pavel. Následoval dobrý guláš a diskuze, která se ubírala zajímavým směrem. Bohužel byla přerušena příchodem hráčů kopané. Místní dortostenci uspořádali rozlučku se sezónou. V hlučném prostředí se nedalo v jednání pokračovat. Po dohodě tedy budeme pokračovat další schůzí v únoru v sokolovně. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář