Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velimský přebor jednotlivců 2016

25. 10. 2016

Přebor jednotlivců ukončil letošní velimskou turnajovou sezónu. Po Jarním supermele, Velimském otvíráku, Cyrilometodějských koulích, Nočních čarodějnicích a Velim Open šlo o šestý úspěšně uspořádaný turnaj letošního ročníku. Je to jeden z nejdéle hrajících se velimských klání, první ročník nese letopočet 2007. Zúčastňují se jej převážně hráči místního klubu na závěr sezóny.

Za pěkného počasí (oproti loňsku nebyla ani ranní mlha) se sešlo 14 účastníků. Každý z nich přinesl cenu do závěrečné tomboly. Hrál se čtyřkolový švýcar s dohrou po dvojicích o liché příčky celkového pořadí. Hrálo se v pohodové atmosféře do 13 bodů bez časového limitu. Zápasy se střídaly s přestávkami. Ty byly využívány k občerstvení a věcné diskuzi. Ve finále zvítězil Pavel nad Hanou, v boji o 3. místo Petr nad Vojtou. Vítěz převzal broušený putovní pohár, první tři též medaile. Zlatým hřebem vyhlášení výsledků pak bylo losování cen formou tomboly, což se stává letitou tradicí. Všichni se při tom pobavili, slyšet bylo i vtipné poznámky.

Během turnaje i po jeho skončení jsme si pochutnávali na masných výrobcích z udírny. Hráči již tradičně děkují Pavlovi a Pepovi za organizaci, Haně, Vlastě a Míše za pečené dobroty, Robertovi za občerstvení. Ten se letos turnaje opět zúčastnil i jako hráč, tentokrát i se svojí ženou Míšou. I na úplný závěr sezóny šlo o krásně prožitý den s pétanque.

foto i s pořadím zde  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář