Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velimský otvírák 2016

15. 5. 2016

Už je to jak na turnajích ČAPKu, nejdříve v přihláškách vyprodáno a pak na turnaj nedorazí. Tak to bylo i v sobotu ve Velimi, kde se nakonec sešlo 17 týmů. Ty přivítali pořadatelé i celkem slušné počasí. Předpověď vytrvalých dešťů se tedy nenaplnila. Hrálo se ve 3 čtyřčlenných a jedné pětičlenné skupině. Právě díky ní nastala pro většinu hráčů velká přestávka, neboť se muselo čekat na tyto dohrávky. Ještěže v ten moment vyšlo slunce, a tak mnozí relaxovali na sestřiženém pažitu u zábradlí. Po odehrání skupin postupovaly první dva celky do KO pavouka A turnaje, ostatní do pavouka B. V „béčku" zvítězila dvojice Vlasta Nejedlá / Pepa Nejedlý. Ve finále „áčka" se nakonec utkali loňští vítězové Michal Zdobinský se Sylvou Mandíkovou proti překvapení turnaje Elišce Borovičkové s Vladimírem Kunertem. Prvně jmenovaní prvenství v turnaji obhájili. O třetí místo hráli Aleš Klouda s Petrem Skalou proti Martinu Škopkovi s Vojtou Černým. Ten, ač byl silně hendikepován svým starším zraněním, podával po celý den obětavý výkon. Leč na stupně vítězů to nestačilo.

Během celého dne bylo na hřišti živo, hrály se dva zápasy v nohejbalu a v podvečer kopaná, takže naše hry sledovalo početné divácké zastoupení. Občerstvení opět spolehlivě zajišťoval Robert. Nechyběl ani již tradiční štrúdl od Anči Skalové. Sponzorské ceny věnovali Robert Bunc a Pavel Kasal. Všem pořadatelé tímto děkují. Po slavnostním vyhlášení pořadí, kterého se zúčastnila většina hráčů i přihlížejících diváků, se ani nechtělo odcházet. Celou soutěž řídili Pavel s Pepou bez zjevných problémů.  Fotky na rajčeti

Byl také oznámen termín nejstaršího velimského turnaje - 12. ročník Cyrilometodějských koulí se hraje 5.7.2016. Jde o turnaj dvojic. Přihlášky budou zveřejněny spolu s pozvánkou na webu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář