Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velim open 2016

5. 10. 2016

Tento turnaj se připravoval s obtížemi, nakonec se vše vydařilo. Ve Velimi se sešlo za výborného počasí 12 trojic z okolních klubů. Mimo domácích pétanquerů  měly své hráčské zastoupení oddíly ze Sokolče, Sokola Lipník, Sportu Kolín, Žraloků z Předhradí a začínající Odřepsy.

Hrálo se ve skupinách po 6 týmech  s postupem do KO 8 s limitem 50 minut + 1 nához po celý den. Dohrávalo se umístění o 9. místo. K vidění byly krásné zápasy, v některých z nich vzplály i emoce. Taková byla chuť po vítězství. Rodinný tým Jeřalů se ve finále střetl s PCFT Sokoleč (Petra Provazníková, Petr Faust, Tonda Faust). Velimáci zvítězili nejtěsnějším poměrem 11:10. Triumf to byl zasloužený, neboť vítězové za celý turnaj neprohráli.  Domácí (Vojta Černý, Martin Škopek)  se spolu s Tomášem Malým (Žraloci Předhradí) radovali i ze zisku třetího místa, když zdolali lipnický triplet Michal Zdobinský ml., Michal Zdobinský st., Kateřina Kulhavá. 

První tři týmy obdržely medaile, diplomy a ceny od PC Sokol Velim, 4. tým získal „brambory" upravené ihned ke spotřebě. Družstvo na 9. místě jako vítěz dohrávky získalo nealko pivo od Roberta. Velké poděkování patří Pavlu Jeřalovi, který celý turnaj organizoval, řídil a ještě hrál ve vítězném celku. Dík patří též Haně Jeřalové za pečené sladkosti ke kávě a tradičně Robertu Buncovi, jenž šéfoval občerstvení. Turnaj se stihl dohrát ještě za světla, avšak vyhlášení proběhlo již za soumraku. Pořadatelé děkují všem účastníkům za zdařilý průběh 3. ročníku Velim open.  

Velim open 2016:

1. Pavel Jeřala, Lukáš Jeřala, Hana Jeřalová

2. Petra Provazníková, Petr Faust, Tonda Faust

3. Tomáš Malý, Vojta Černý, Martin Škopek

4. Michal Zdobinský ml., Michal Zdobinský st., Kateřina Kulhavá

fotky z turnaje zde

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář