Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velim Open 2015

4. 10. 2015

Triplet PCP Lipník ve složení Sylva Mandíková, Dana Proroková a Josef Čihák obhájil své loňské prvenství na turnaji trojic Velim Open.

1. Sylva Mandíková, Dana Proroková, Josef Čihák (PCP Lipník)

2. Petra Provazníková, Petr Faust, Antonín Faust (PCFT Sokoleč)

3. Hana Jeřalová, Václav Jeřala, Pavel Jeřala (PC Sokol Velim)

4. Vlasta Nejedlá, Pepa Nejedlý, Vilém Šmejkal (PC Sokol Velim)

5. Jiřina Galčíková, Milan Galčík, Jaroslav Hanuš (PC Sokol Velim / Kulová osma)

6. Amy Vaňková, Dominik Vaněk, Martin Škopek (PC Sokol Velim)

7. Jiří Rovný, Eliška a Olda Borovičkovi (Kulová osma)

8. Antonín Doubrava, Luboš Moucha, Michala Šimková (PCP Lipník)

fotogalerie zde

V sobotu 3.10.2015 se sešlo 15 tříčlenných týmů na pétankových hřištích v areálu FC Velim, kde se konal 2. ročník turnaje Velim Open. Byla to rekordní účast na velimských turnajích. Počasí i přes chladnější ráno  klání přálo, odpoledne se hrálo již za podzimního slunce. Hráči byli rozděleni do tří pětičlenných skupin, v nichž se hrálo na limit 50 minut. Nejlepších osm celků postoupilo do play-off. Dohrával se i B - turnaj děravým pavoukem, jehož vítězem se stal triplet PCP Lipník (Pažout, Kunert, Novotný). V hlavním turnaji triumfovali obhájci prvenství z loňského ročníku. Sylva Mandíková, Dana Proroková a Josef Čihák (taktéž PCP Lipník) ve finále přehráli družstvo ze Sokolče (P. Provazníková, P. Faust, A. Faust). Rodinný tým Jeřalů v zápase o třetí místo rovněž obhájil své loňské umístění, když porazil své oddílové kolegy (Šmejkal, Nejedlý, Nejedlá).  

Poslední turnajové koule létaly již za přisvětlování umělým osvětlením. Vyhlášení celodenního zápolení proběhlo v 19 hodin, kdy hráči převzali za potlesku početného diváctva medaile, diplomy a ceny od sponzorů. Tímto chceme poděkovat Sokolu Velim, firmě Perito, kamionové dopravě Zdeněk Tomášek, Hesta okna a dveře a Robertu Buncovi, jemuž rovněž patří velké díky za zajištění občerstvení. Nelze zapomenout ani na členky PC Sokol Velim za upečení moučníků ke kávě a čaji. Pavel Jeřala s přehledem celý turnaj řídil i rozhodoval. V organizaci mu tradičně zdatně vypomáhal Pepa Nejedlý, na stav hřišť bedlivě dohlížel Milan Galčík.

Na závěr děkujeme všem účastníkům turnaje za hru a disciplinované chování, čímž velkou měrou přispěli k celkovému zdaru turnaje. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář