Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velim Open 2014

6. 10. 2014

První ročník turnaje trojic Velim open vyhráli zástupci obou lipnických oddílů - Dana Proroková (PCP Lipník), Josef Čihák (PCP Lipník) a Sylva Mandíková (PC Sokol Lipník).

Po turnaji dvojic "Cyrilometodějské koule" se v areálu FC Velim uskutečnil i otevřený turnaj trojic hraný pod názvem Velim Open. V sobotu 4. října 2014 měly v účastnickém poli početní převahu domácí týmy. Velimský oddíl sestavil na své poměry nadprůměrný počet šesti tripletů, konkurencí jim byla družstva z Předhradí, Sokolče a obou lipnických oddílů. A nutno dodat, že všem hostům se na velimském boulodromu dařilo.

V základní fázi se hrálo za inverzního počasí ve dvou pětičlenných skupinách, z každé z nich  postupovaly čtyři nejlepší týmy do play - off. Ve čtvrtfinále se paradoxně hrály nejvyrovnanější boje. Přes početní převahu velimských celků ve startovní listině se do semifinále probojovaly čtyři různé týmy - triplet domácích, Sokolče, kombinovaná sestava Lipníku a překvapení dne - družstvo Žraloků z Předhradí. Lipnický triplet si zde v poměru 13:4 poradil se Žraloky  a Tibeťané zvítězili 13:7 nad rodinným týmem Jeřalů z Velimi. Připravené umělé osvětlení se své  premiéry nedočkalo - finále i souboj o třetí místo se totiž proměnily v jednoznačnou záležitost. Lipničtí uštedřili Tibeťanům kanára a jen o bod více uhráli Žraloci proti Jeřalům. Medailové pořadí tak bylo následující:

1. Dana Proroková, Josef Čihák, Sylva Mandíková (PCP Lipník / Sokol Lipník)

2. Petra Provazníková, Jan Svoboda, Jan Boček (PCFT Sokoleč)

3. Hana Jeřalová, Pavel Jeřala, Václav Jeřala (Sokol Velim)

Stejně jako při Cyrilometodějských koulích patří naše poděkování Robertovi, jenž se postaral o občerstvení účastníků turnaje. Poslední letošní velimský turnaj se uskuteční 25. října - bude jím místní turnaj jednotlivců.


 

 


 

 

Náhledy fotografií ze složky Velim Open 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář