Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj dvojic v Sokolči 2014

31. 8. 2014

Po týdnu jsme si opět zahráli na dalším povedeném turnaji v našem regionu. Sokolečský oddíl ve svém tradičním termínu na konci prázdnin uspořádal turnaj dvojic. Na toto klání jsme sestavili 5 dubletů a dva "poloviční" (Vojta Černý hrál s domácím Dušanem Kačíkem a Amy Vaňková s Danem Slabinou), a byli tak početně nejsilněji zastoupeným klubem na turnaji. Kromě nás vyslaly do Sokolče své zástupce i další okolní oddíly - Kostomlaty, Předhradí a oba lipnické kluby. Sokolečtí pořadatelé pro všechny účastníky přichystali skvělé zázemí. Přírodní park poskytuje úkryt před slunečními paprsky i deštěm, který na krátkou chvíli přerušil závěrečné boje ve skupinách. V ceně startovného byly obsaženy i kulinářské hody - výtečnou knedlíčkovou polévku následoval neméně chutný guláš.  Celý hrací den panovala na hřištích pohodová atmosféra, takže dobře strávenou sobotu nám nezkazily ani naše slabší výsledky.

Na loňské třetí místo dvojice Paša / Amy se tentokrát velimským hráčům navázat nepodařilo. Stejně jako vloni se v základní fázi hrálo ve čtyř resp. pětičlenných skupinách, z nichž se rekrutovala osmička postupujících do play - off. Do vyřazovacích bojů postoupili jen "Jeřalíci" (Hana s Pavlem) a velimsko - sokolečská dvojice Vojta / Dušan. Oba týmy ale přes své protivníky ve čtvrtfinále neprošly. Vítězem turnaje se stal osvědčený domácí dublet z Polabské ligy, Honzové Svoboda a Boček. Zbylé medailové pozice ukořistili hráči PCP Lipník.

Turnaj v Sokolči potvrdil, že se v našem regionu daří uspořádat kvalitní akce, proto připomínám přehled těch následujících, abyste si případně vyhradili na jejich návštěvu čas:

datum název turnaje a místo konání formace
6.9. SOLO Lipník, Lipník u fotb. hř. jednotlivci
20.9. Svatováclavské dukáty, Lipník u fotb. hř. dvojice
20.9. Svatováclavský turnaj, Předhradí trojice
4.10. Velim open, Velim trojice
11.10. Podzimní lipnické koule, Lipník u fotb. hř. dvojice

 

 

4.jpg

 

část velimské výpravy v Sokolči

 

5.jpg

nejúspěšnější velimský dublet

 

 

6.jpg

ze hry

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář