Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR dvojic 2017 Vědomice

24. 5. 2017

V sobotu 20.5.2017 jsme se zúčasnili MČR ve Vědomicích u Roudnice nad Labem.Z Velimi jsme vyrazili brzo ráno již tradičně vlakem ve složení Václav - Hana,Pavel - Martin,Petr - Aleš.Amy jela autem s Tomášem z Předhradí.Po příjezdu do Vědomic nás mile překvapili nově zrekonstruované hřiště s novým povrchem.K snídani jsme nepohrdli tradiční škvarkovou pomazánkou a škvarky.
Na turnaj se nakonec dostavilo 105 týmů z celé ČR.Hrálo se ve čtyř členných skupinách na dvě prohry,kde vítěz postupoval do KO32 a druhý do KO 64. Naše týmy zaznamenaly 50% úspěšnost ve skupinách,když do KO64 postoupili Pavel/Martin a Petr/Aleš.Pavlův tým prohrál v play off s velmi silným týmem Petra Juráňe z Carreau Brno,ten nakonec skončil celkově třetí.Petrův tým si v KO64 poradil s dvojicí Pepa Čihák - Jarča Škorničková a postoupil do KO32.Tam je čekal těžký soupeř,Lukášovi z Pluk Jablonec,kterým podlehl.
Celkové naše umístění na MČR dvojic : Petr/Aleš 17-32 , Pavel/Martin 33-64 ,Amy/Tomáš 65-82 ,Václav/Hana 83-105.
Turnaj se vydařil po všech stránkách,počasí bylo příjemné,občerstvení se organizátorům povedlo zvolit velmi dobře.K obědu jsme dostali masový nebo zeleninový karbanátek se šťouchanými brambory a salátem a k tomu ještě chutný zákusek. Po konci našeho učinkování na turnaji jsme se vydali ještě do města Roudnice k malému posezení po dobře stráveném dni. 
Na tomto turnaji bylo vidět,že i MČR se dá uspořádat v krásné přátelské atmosféře,která k petanque patří.

Za PC Sokol Velim
Aleš