Jdi na obsah Jdi na menu
 


I o prázdninách hrajeme

10. 8. 2016

Kromě tréninků a dohrávky Polabské ligy se hráči PC Sokol Velim zúčastnili i několika turnajů.

Noční čarodějnice  - Lipník, 9.7.2016: Tohoto nečapkovského turnaje se zúčastnilo 19 dvojic, z Velimi dorazil dublet ve složení Vojta / Pavel. Velimská dvojice obsadila celkově páté místo. K občerstvení hráčů byla připravena pečená kýta, zkrátka tradičně pohodový noční turnaj.

Krakonošovy koule - Vrchlabí 23.7.2016: Turnaje se i přes tropické vedro zúčastnilo 63 dvojic. Velimská ekipa vyrazila do dějiště turnaje již v pátek, kdy se ubytovala v chatce kempu Liščí farma. Dvojice hrály ve složení Pavel / Martin, Aleš / Petr a Amy / Dan a ani jedna z nich nepostoupila ze základních skupin. V B - turnaji (50 účastníků!), jenž se hrál zajímavým způsobem na 3 kola supermelee, však Pavel těsně vyhrál před juniorským reprezentantem Vojtou Bílkem. Nedělní návrat naší výpravy zpestřila návštěva hradu Pecka.

Stolínský křečák - Stolín 30.7.2016: Opět páteční odjezd, stanování na místě. Hrál se 4 kolový „švýcar" s postupem do KO16. Triplet Pavel / Aleš / Petr v něm obsadil 14. místo,  1. kolo play - off však znamenalo vyřazení. Velimští hráči tak neobhájili loňské pěkné 5. místo. Martin / Amy / Vojta skončili po „švýcaru" na 18. místě.  Tradičně výtečná organizace i občerstvení znovu patřila k tomuto turnaji. V neděli velimští hráči vyrazili na doplňkový sport - houbaření. I zde se týmu příliš nevedlo - snažení překazil silný liják, takže i úlovek z lesa byl minimální.

V rámci možností se plánuje účast na dalších turnajích.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář