Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červnové turnaje ČAPEK s Velimskou účastí

26. 6. 2017

Centrope Česko - zámek Liblice

27.5.2017

Do zámeckého parku v Liblicích u Mělníka nás z Velimi vyjelo 5.hráčů,

Amy Vaňková,Vojta Černý,Pavel Jeřala,Petr Skala a Aleš Klouda.Byl složen jeden ryze Velimský tým Pavel,Petr,Aleš.Vojta hrál s děvčaty s Lipníku a Amy s děvčaty s Kostomlat.
Turnaje se zúčastnili hráči z moha evropských zemí celkem 122 trojic a to z  Polska,Nizozemí,Rakouska,Francie,Slovenska,Dánska,Ukrajiny,Maďarska a Slovinska.Tým Vojty se umístil  na  58. místě,Pavlův tým byl 67 a Amy skončila 116.

Reportáž na petanquer.cz

 

MČR 3x3 - Loděnice  

3.6.2017

Na MČR trojic se letos vydala jen Amy Vaňková,která složila tým z Petrem Němečkem a Zuzanou Malou z Předhradí (startující za K8 Praha).
Tým se umístil na 61 -67 místě.

Reportáž na petanquer.cz

 

Pepáčkovo koulení - Lipník

10.6.2017

Pavel s Martinem na krásném 2.místě.


V Lipníku se hrál čtyřkolový švýcar s postupem do KO16,po švýcaru skončili Pavel s Martinem se třemi výhrami šestí,Amy s Tomášem na 21.místě.V KO si kluci postupně poradili s týmy Petra Froňka z CdP Loděnice a Milana Kulhánka s Vědomic.V semifinále si poté poradili se čtvrtým nasazeným týmem Jana Valenze s Plzně.
Ve finále zvítězili místní Pavel Pažout s kostomlatským Rudou Vaníčkem,Když našim nejvíce zatápěl Pavel Pažout svými přesnými plasy.
Amy Vaňková s Tomášem Malým s K8 Praha nakonec obsadili 23 místo.

 

MČR 1x1 - Vědomice

24.6.2017

Velimským hráčům se na MČR příliš nevedlo.

Mistrovství jednotlivců se konalo opět na hřištích Sahary Vědomice.Z Velimi se zúčastnili Amy Vaňková ,Pavel Jeřala a Aleš Klouda.Všichni tři hráči skončili na děleném 123.místě což bylo určitě pod jejich možnosti.
Tak snad příště.

 

Za PC Sokol Velim

Aleš