Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.ROČNÍK CYRILOMETODĚJSKÝCH KOULÍ

10. 7. 2017

Ve středu 5.7.2017 se v areálu FC Velim sešlo 18 týmů.Počasí nám tentokráte přálo,a jen na malou přeháňku svítilo po celý turnaj slunce.
Nejvzdálenějším účastníkem byla opět dvojice z Hranic - Valšovic Kutá / Tománek,která přijela jen na otočku na turnaj,čehož si vážíme. Dále jsme přivítali hráče z obou lipnických klubů, Kostomlat, Sokolče, Kulové osmy,Sportu Kolín a Žraloků Předhradí
Hrálo se ve 4 základních skupinách po 5 týmech, postupovaly první dva do „osmičky" A turnaje, další celky hrály KO B - turnaje. Časový limit byl 60 minut. Mezi nejlepších 8 týmů se probojovali  domácí dvojice. Po celodenních bojích zvítězila dvojice ve složení Aleš Klouda / Tomáš Malý. Druzí skončili Tonda Faust a Petr Faust, bronz bral Pavel Jeřala s Martinem Škopkem. Nepopulární čtvrtá příčka zbyla na dublet Petr Tománek / Miloslava Kutá. Ve finále oplatil tým Aleš/Wowar porážku ze skupiny Tondovi a Petrovi. V B turnaji zvítězila dvojice Václav Jeřala / Hana Jeřalová. 
Turnaji přihlíželo během dne i několik desítek diváků. Poděkování patří rodině Kopeckých, která nás po celý den občerstvovala a věnovala i sponzorské dary.Poděkování též patří Pavlu Kasalovi za sponzorské dary. Vítězové obdrželi medaile a ceny od PC Sokol Velim.

 

Cyrilometodějské koule 2017:

1. místo: A.Klouda,T.Malý (PC Sokol Velim/K8 Praha)

2. místo: A. Faust, P. Faust (PCFT Sokoleč)

3. místo: M. Škopek, P. Jeřala (PC Sokol Velim)

4. místo: P. Tománek, M. Kutá (SKP Hranice VI. - Valšovice)

Foto na rajčeti